BohaterzyTom Parker i Kelsey Hardwick                                                            

Razem tworzą dość idealną parę. Szkoda tylko że Tom jako że jest w The Wanted musi wyjeżdżać. Po rozstaniu się nie są już sobie tacy wierni.
Pomimo tego, że chłopak jest zakochany w Kels na zabój nie odpuszcza sobie przyjemności z innymi dziewczynami.
A co z Kelsey ? Kelsey mogłaby cały czas imprezować i to nie tylko w towarzystwie swojego chłopaka.
No cóż.... ważne że się kochają.
Max George i Michelle Keegan ( Wiem że nie są już razem, ale musiałam. ) 

Przykładna para ? Czemu nie skoro się kochają. A może tak było kiedyś, a teraz w ich związku się w ogóle nie układa ? Jeśli tak ( a wiemy że tak ) to powinni się zdecydować na bycie razem lub osobno. Albo niech  robią dalej to co robili. Niech zajmą się swoimi sprawami. Max - The Wanted a Mich - aktorstwem. I niech udają że wszystko jest w porządku, tak jak to robili do tej pory. Są w tym nieźli, ale kiedyś musi im się to znudzić.


Siva Kaneswaran i Nareesha McCaffrey 

Seev jako że wyróżnia się niezwykłą urodą, przesadnie dba o wygląd. Pragnie wyeksponować swoje kości policzkowe, z których jest bardzo dumny. Gdy ma wolny dzień w odróżnieniu od chłopaków nie imprezuje, a spędza dzień ze swoją dziewczyną lub z sobą samym przed lustrem. Nareesha toleruje to, bo kocha swojego chłopaka. Ale nie wyobraża sobie przyszłości z Seev'em. Zawsze marzyła o założeniu rodziny, a o tym jej chłopak nie chce w ogóle słuchać.Nathan Sykes


Najmłodszy, ale jak się okazuje to w cale nie najgłupszy. 
Potrafi zachować powagę, ale nie zawsze. Dlatego nie zawsze bo ma napady tzw. głupawki.
Wtedy można by nawet pomyśleć że coś bierze i ma się ochotę powiedzieć " Nath zmień dilera " 
Przyciąga fanki swym nieziemskim głosem i tańcem na scenie. A co z innymi dziewczynami, które nie słuchają The Wanted ? To już jego słodka tajemnica. Jako że jest młody twierdzi że nie musi szukać tej jednej jedynej dziewczyny i raczej na razie woli krótkie znajomości. 


                                                                                                

                                                                          Jay McGuiness


Żyje The Wanted i imprezami. Ma zawsze ochotę na "wyluzowanie się "  w jakimś dobrym klubie z dziewczynami i alkoholem. Swoje zmęczenie co ranek tłumaczy ciężką pracą w nocy. Chyba wiadomo o co chodzi? 
Poza tym Jay jest bardzo odpowiedzialny i przyjacielski dla zwierząt. W stosunku do swojej jaszczurki okazuje więcej szacunku niż do dziewczyn. Ale za ten jego uśmiech i słodkie oczka większość jest mu w stanie wybaczyć.


Ariana Gray


Jest szczera osobą, która potrafi obrócić wszystko w żart. Może ta cecha pomoże jej w życiu i dostaniu się do jej wymarzonej pracy. Ciekawe jak sobie poradzi w wielkim świecie pełnym kłamstw. Czy znajdzie chociaż trochę prawdy ? Jako że będzie musiała szukać szokującego newsa, może zrujnować sobie życie prywatne. Czy jej się uda nie popsuć nawiązanych przyjaźni ?Oraz postacie  drugoplanowe i epizodyczne...                            będę dodawać na bieżąco jeśli ktoś się pojawi w opowiadaniu
Megan Gray 

Życie musi być trudne, jeśli się przeżyło tyle co ona i jej siostra Ariana. Ale Meg się nigdy nie poddaje, zawsze próbuje iść dalej. Ale czy uda jej się  ?
Ta piętnastolatka ma wsparcie swojej siostry, która zawsze by po nią wróciła, nawet jakby musiała przejść przez ogień. A czy Megan zrobiła by to samo dla swojej siostry. Tak i to na 100 %, ponieważ w dzieciństwie nie miały tak naprawdę nikogo oprócz siebie.


    James Gray    


   Jeśli opisać by go jednym słowem, byłby mały problem, ale najbardziej pasuje w tym przypadku ' Pracoholik". Potrafi przesiadywać całymi dniami w pracy...chyba ! A może po prostu odwiedza swoje koleżaneczki ?  Pewnie dlatego tak robi by zatopić smutki, po swojej poprzedniej żonie, która go zostawiła.  Ciekawe co jego córki mogą powiedzieć o swoim ojcu skoro go prawie nie znają. A może tylko mu się tak wydaje. Oby zmądrzał i zdjął te klapki z oczu, bo może stracić wszystko. Naprawdę wszystko.
                                                             


                                                            Daphne Gray


Dla niektórych zło wrodzone, a niektórych przykład. Jedno jest pewne dużo osób przez nią cierpi. Jako że jest modelka nie wstydzi się rozbierać. Dlatego przy tym nie obce jest jest słowo "zdrada" Faceci z którymi się spotyka muszą być co najmniej przystojni. Jej mąż który jest od niej starszy o sporo lat, rozpieszcza ją jak tylko sobie wymarzyła. Ale trzeba pamiętać, że wszystko przemija. Lepiej niech dziewczyna się pilnuje. 

 Austin  Nicols


Mimo tego że wszyscy wmawiali mu, że przyjaźń damsko-męska nie istnieje, on i tak nigdy nie przerwał znajomości z bliska mu Arianą. Znają się od piaskownicy, co pomogło im zaufać sobie, a co za tym idzie być wobec siebie szczerym .Ciekawe co by zrobił gdyby ktoś chciał ją skrzywdzić. Na pewno nie było by miło bo i on i jego koledzy potrafią być straszni.  Ale za to dzięki Arianie Austin nabrał większego szacunku do swych koleżanek. Teraz jeśli się z kimś wiąże to na poważnie. Chociaż mógłby wymieniać dziewczyny co dziennie, bo mówiąc zwięźle-  ma branie.

Jessica Sykes

Dla niektórych fajnie byłoby być rodzeństwem kogoś sławnego, ale nie dla niej. Jeśli ktoś bliski, a być może i najbliższy nie ma czasu dla swojej rodziny, bo ważniejsze są koncerty, można zwariować. Tak właśnie czuję się Jess, siostra Nathan'a, która widzi go raz na jakiś czas. A przecież to on ją wychowywał, gdy matka cały czas wyjeżdżała i zajmowała się pracą. A co z ojcem ? No tak rodzice rozwiedli się. Oby tylko nastoletnia Jessica nie wybrała złej drogi, bo smutne wydarzenia z dzieciństwa na pewno dają się we znaki.


Mia Coleman 


Poznanie osoby, która jest siostrą osoby, którą się wielbi, to dobry sposób na spotkanie swojego ulubieńca. Na pozór słodka i niewinna minka, a pod tą skórą kryje się chęć dążenia do swojego. Mia polubiła Jessicę nie za jej osobowość, a za nazwisko. Podkochująca się w chłopaku, swojej udawanej przyjaciółki, ma nadzieję że zdobędzie swój cel. Czy na pewno wie co robi  ? Udawana przyjaźń, to chyba najlepsze na co  wpadła. Ciekawe czy jej plan wypali i zdobędzie Nathan'a. A może to on się pobawi jej uczuciami, tak jak ona Jess.

                        Amy Jackson 


Impreza ?! Amy już tam jest. Jako towarzyska osoba, ma mnóstwo chłopaków, ale na tym się nie kończy. Gdy tylko spodoba się jej jakiś inny, wie co robić, by go zdobyć. Jest wszystkim znana jako Ława Dziewczyna. Mimo wszystko robi co jej się podoba i nie przejmuje się taką reputacją. Jako dziecko trafiła na złą drogę i do dziś obraca się w takim towarzystwie. Kieruje się słowami -  Nie bawisz się nie żyjesz. Mimo tego że jest nie pełnoletnia wlewa w siebie dużo alkoholu. Jej bogaci rodzice mają z nią straszny  problem. Ale czy jej na nich zależy ? Udowodniła nie raz że nie ! Dla niej liczy się tylko ich kasa, której mają nie mało.
                                                      
  


                                                                                                               

1 komentarz: